четверг, 20 октября 2011 г.

Коли настає час одружуватися


Австралійський вчений Ентоні Дулій вивів формулу для розрахунку найкращого віку вступу в шлюб, яка допоможе чоловікам визначитися з ним, а жінкам – скільки ще залишилося чекати до заповітної пропозиції руки і серця.

Група австралійських учених під керівництвом Ентоні Дулій впевнена, що дату найкращого часу весілля як для чоловіків, так і для жінок можна розрахувати, якщо враховувати один параметр — вік, у якому кожний з партнерів почав серйозно думати про сімейне життя. Деякі люди починають думати про весілля в 18 років, а є й ті, хто допускає таку можливість тільки в 25. У першому випадку, найкраще одружуватися у віці 20 років й 6 місяців, а в другому — в 28 років й 7 місяців. А ось і сама формула:
X = (N — P) x 0,369 + P,
де N — граничний вік, намічений для вступу в шлюб, Р — вік, у якому вперше почали приходити думки про те, що варто було б створити родину, а Х — вік, досягши якого, кавалер зробить пропозицію дамі.
Але ж справи сердечні і математика це речі полярні. В житті нам потрібно стикатися з емоціями, які ніяка формула врахувати не може. То яким же є ідеальним вік для шлюбу?
Дехто вважає, що це справа випадку, бо ніхто не знає, коли зустріне своє справжє кохання. Як каже народна мудрість «Любви все возрасты покорны». Але як дізнатися що це справді та єдина(єдиний). Адже за статистикою 90% людей закохуються (і як вони думають раз і назавжди ) ще в школі. Та це не означає, що одразу треба бігти до РАГСу. Мабуть не дарма в законі вказаний вік з якого люди можуть вступати до шлюбу.
За даними соціологічного опитування ідеальний вік для жінок – 25, а для чоловіків 27. Причому за даними такого ж опитування, проведеного в 1946р. цей вік був 21 і 25 років відповідно. Як бачимо часу не багато минуло, а дані значно змінилися. Також було виявлено, що думки відносно найкращого віку для шлюбу мінялися залежно від статі, віку або релігії опитуваних.
В наш час з’явилося багато кар’єристів. Жінка хоче чогось досягти, щоб не залежати від чоловіка, а чоловік щоб вона та діти ні в чому собі не відмовляли. Та в той час не потрібно забувати, що найкращий вік народжувати для жінки 20-25 років, так як яєчники ще молоді і здорові, а сама жінка ще не встигла назбирати в своєму «багажі» купу хронічних хвороб. Звичайно і в 35 можна народити, але вже набагато важче, з огляду на те яка в нас екологія і чим ми харчуємося. Та й не дуже хочеться в 40 років вести дитину в перший клас.
Дехто з чоловіків вважає, що пора звати її заміж, коли будеш міцно стояти на ногах, тобто матимеш машину, квартиру, престижну роботу. З однієї сторони це так, але де гарантія що ти все це матимеш? І головне коли? Через рік чи може два?! Але в нашій країні та з нашою економікою не факт що все це і через 10 років буде? І чи не простіше всього цього добиватися разом, двоє все таки простіше. Для прикладу взяти наших батьків. Хтось скаже та ну, вони жили в інший час, але час завжди однаковий. В них те ж не все й одразу було. Хтось спочатку знімав квартиру, хтось жив у гуртожитку, чекаючи на квартиру, яку обіцяли на підприємстві. Деякі навіть по 5 років чекали та були щасливі, бо були разом.Добре, якщо все це до нього прийде швидко, а як ні?! Якщо йому пощастить трошки менше і все це він матиме в 35…а їй 33. І в голову почнуть закрадатися думки «я чоловік в розквіті сил, все при мені — і достатки і краса, то може мені по молодше знайти». А що робити тоді жінці, яка витратила на нього кращі роки свого життя? Кожна жінка має запасний варіант,і біля розбитого корита вона не залишиться, та все рівно ситуація і з не приємних.
А може ідеальний вік це взагалі міф?! Мабуть слухатися треба свого серця, а воно не дасть збрехати. І хто б не давав вам поради, це лише їх думки чи того гірше, гіркий досвід. Не буває однакових ситуацій, хоча ознаки начебто подібні. Головне щоб і він і ти були готові морально.
Тож одружуйтесь і будьте щасливі, а головне поважайте одне одного і, звісно, кохайте всім серцем!    

Комментариев нет:

Отправить комментарий