среда, 19 октября 2011 г.

Види відносин між хлопцями і дівчатами

Напевно, багато пані замислюються над тим, які види відносин між хлопцями і дівчатами. Звичайно ж, у першу чергу, це романтичні відносини, але є й інші. У цій статті ми поговоримо про дружбу і так званої, дружбу з привілеями.

Існуючі види відносин між хлопцями і дівчатами завжди в якийсь час впираються в поняття дружби - і потім або залишаються в ній, або переростають у серйозні стосунки, або розпадаються, або перетворюються на такий собі симбіоз дружби і романтики.
 Багато хто сперечається про те, чи можуть дружити чоловік і жінка. Звичайно ж, можуть. Але тільки в тому випадку, коли не відчувають один до одного ніякого сексуального тяжіння. Погодьтеся, адже буває ж так, що знайомлячись з хлопцем, розумієш: він мені як брат. Будь-яка думка про те, що він міг би стати чимось більшим, викликає роздратування і навіть огиду. Ось така дружба, швидше за все, залишиться на все життя і не перетече в щось більше.

Причому відсутність тяжіння зовсім не означає, що молода людина несимпатичний або ж поводиться, як дівчисько. Просто, в нашому житті іноді зустрічаються люди, які є абсолютно не нашим типажем. Але при цьому, вони духовно нам близькі. Ось тоді й виникає це відчуття братства, духовної спорідненості, яке ніколи не переростає у фізичну тягу. На жаль, не всім жінкам щастить з цим. Деякі не зустрічають таких хлопців, а інших хлопці просто не сприймають як друга. Насправді, дружба між хлопцем і дівчиною - великий подарунок долі. Просто комусь ці подарунки валяться як з рогу достатку, а хтось майже їх не отримує, тому й не вірить, що таке може бути.

Якщо хлопець і дівчина дружать по-справжньому, їхні стосунки можуть бути міцніше, ніж між двома друзями, подругами, або навіть парою. Просто, вони не бачать один в одному конкуренції і їм нічого ділити. Окрім того, хлопці, які звикли завжди тримати марку в чоловічій компанії, перед своєю найкращою подругою можуть знімати маску і поводитися щиро, за що їм дуже вдячні. А дівчата, в свою чергу, завжди можуть запитати ради з приводу інших представників сильної статі. З подругами часто говорять про те, чого не можуть сказати дівчатам. Просто так виходить, що подружка, часто, більше розуміє і пред'являє менше претензій.

Так вже вийшло, що ми звикли ідеалізувати улюблених хлопців, тому намагаємося їх міняти, підганяти під ідеал. А ось кращих друзів все сприймають такими, які вони є. Саме тому, подругам можуть довіряти всілякі таємні таємниці, питати поради і завжди прислухатися до її думки. Дівчата також відносяться до своїх друзів. Такі відношення, найчастіше, є самим ідеальним видом дружби, оскільки тут немає чоловічого вихваляння і жіночої заздрісність. У цій дружбі кожен залишається тим, ким він є насправді, а не намагається показати перед одним, що він кращий, розумніший або ж красивіше. Якщо друзі різностатеві, вони як ніколи рівні, оскільки кожен з них краще в своїй, та в них просто немає абсолютно ніякого сенсу вихвалятися і змагатися. Дружба в такому вигляді є прекрасними взаєминами і взаємодією між представниками різних статей.

Але, крім дружби в чистому вигляді, є ще й дружба з привілеями. У таких відносинах дружбу доповнює секс. У цьому випадку люди мають один до одного фізичне тяжіння, але не мають достатньо спільних інтересів і поглядів. Або ж, хтось із них просто любить і вибирає такі відносини, щоб отримати хоча б ілюзію.
 
Найчастіше, таких друзів все ж багато що об'єднує, але вони не показують це на людях так легко і вільно, як звичайні друзі. В основному, такі товариші-коханці роблять вигляд, що між ними немає нічого крім дружби. Звичайно ж, вони розуміють, що приховувати марно, але, все одно продовжують грати свої ролі. У таких взаєминах головне - це не завдавати кому-небудь. Якщо в обох тяга тільки на фізичному рівні, тоді все в порядку. Такі друзі можуть днем ​​грати в футбол, а ночами займатися сексом і це буде для них в порядку речей. Якщо хтось з такої пари знайде для себе хлопця чи дівчину, то другий щиро за нього радіти також стане звичайним другом.

Комментариев нет:

Отправить комментарий